O mnie

Nazywam się Bill Bellens. Moi znajomi i przyjaciele wciąż proszą mnie i namawiają, abym podzielił się swoimi doświadczeniami życiowymi z innymi.

Dlaczego? Ponieważ w przeszłości byłem znanym trenerem osobistym osób, które chciały odkryć nowe, lepsze życie lub takich, które chciały całkowicie zmienić swoje mentalne nastawienie, aby żyć życiem pełnym i szczęśliwym.

Byłem również znany, jako jeden z najlepszych trenerów szkolących kadrę zarządzającą oraz handlowców największych przedsiębiorstw Europy Zachodniej (m.in. IBM, Regie Renault) .

Co najważniejsze, ja nie tylko szkoliłem jak odnosić sukcesy, ale sam prowadziłem różne udane przedsięwzięcia, gdzie miałem okazję wprowadzić w życie to, czego sam uczyłem.

Innymi słowy, zajmowałem się nie tylko teorią, ale również zdobyłem rzeczywiste doświadczenie, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. 

I to jest właśnie powód, dla którego chcę się tym doświadczeniem podzielić z Wami.

A teraz kilka słów o mnie.

Kiedy byłem młodym człowiekiem marzyłem o wspaniałym życiu dla siebie i swojej rodziny. Pragnąłem zostać człowiekiem bogatym, zarabiać dużo pieniędzy i wieść luksusowe życie. Jednakże, próbując osiągnąć to marzenie, żyłem jak statek, który nie znał portu do którego zmierza, nie wiedział gdzie płynąć, gdzie zakotwiczyć.

Byłem człowiekiem nieśmiałym, typem introwertyka, nieumiejącego wyrazić własnych uczuć.

Nie umiałem kochać, dzielić się uczuciem ze swoją rodziną, czy też z przyjaciółmi, ponieważ wciąż narzucałem sobie pęta w kontaktach z innymi. Byłem tą osobą, która zawsze osądzała sytuację zanim jeszcze miała okazję zdobyć jakąkolwiek wiedzę na ten temat.

W pewnym momencie swojego życia, miałem wyraźny sen. Śnił mi się mój nagrobek z napisem               ” Umarł w wieku lat 26, pochowany w wieku lat 84”. Sen ten sprawił, że zacząłem kwestionować siebie, jako osobę. Dlaczego umarłem w wieku 26 lat?

Oczywiście, ja wciąż żyję, ale w tamtym okresie moje życie było “do kitu”, mentalnie
i emocjonalnie ja już nie żyłem.

Wówczas podjąłem decyzję, aby coś ze sobą zrobić, ponieważ jeśli bym czegoś nie zmienił
w swoim życiu osobistym, nie mógłbym żyć w harmonii ze swoją rodziną i samym sobą. Co więcej, nawet w życiu zawodowym nie byłbym w stanie niczego więcej osiągnąć.

Zacząłem pracować nad swoim osobistym potencjałem. Z pomocą trenerów osobistych i pomału, krok po kroku, zacząłem odnosić coraz większe sukcesy, stając się coraz bardziej szczęśliwy
i bogatszy w każdym aspekcie swojego życia.

To jest to, co chcę Wam przekazać.

Pokażę Wam różne sposoby dzielenia się podstawowymi wartościami w Waszym życiu zawodowym jaki i prywatnym.

W jaki sposób możecie zmienić złe nawyki czy przyzwyczajenia.

W jaki sposób pozbyć się swoich uprzedzeń oraz ograniczeń.

W jaki sposób przygotować umysł na zarabianie więcej pieniędzy, które pozwolą Wan na lepsze, komfortowe życie.

Pomogę Wam również znaleźć odpowiedź na pytanie, czy jesteście w stanie odzyskać kontrolę nad własnym życiem aby samemu decydować jak będzie ono wyglądać.

Pukanie do drzwi sukcesu jest oczywiście możliwe, ale żeby one się otworzyły konieczna jest PRACA.

Czy ta praca będzie łatwa?

I tak, i nie!

Nie, nie będzie łatwa dla tych, którzy spróbują ją wykonać samemu, opierając się wyłącznie na własnej silnej woli. Ale sama wola nie wystarczy. W życiu widziałem dużo ludzi, którzy stanęli
w połowie i nigdy tej pracy nie dokończyli.

Tak, dla tych, którzy będą wspierani przez doświadczonych trenerów, którzy będą im radzić co należy zrobić nawet wówczas, gdy zgubią swoją drogę.

I to będzie moja misja.

Przygotowałem dla Was różne programy, które są zróżnicowane w ten sposób, aby nikt nie mógł się wykręcić stwierdzeniem „Nic tu dla mnie nie ma” czy “Mnie na to nie stać”.

Nawet te nisko kosztowe programy pomogą każdej osobie poszukującej lepszego życia, pełnego sukcesów i szczęścia.

 

Moją misją jest być przy każdym, bez względu na program, który wybierze.

Aby mi towarzyszyć możesz wykupić miesięczny abonament lub wybrać jeden z oferowanych programów i kursów, taki, który najlepiej pasuje Tobie.

Uczestnictwo w programie lub kursie pozwala na bezpośredni kontakt ze mną, gdzie będę odpowiadał na Wasze pytania i przekazywał informacje zwrotne.

Więcej informacji o dostępnych programach znajdziesz tutaj.