Co zawiera kurs?

Kurs sprzedaży uczy tylko najbardziej wydajnych technik sprzedaży, aby zwiększyć Twoje wyniki w sprzedaży oraz technik komunikacji ogólnej.

Kurs podzielony jest na dwie części, w sumie 5 sesji nagraniowych:

Część 1 – nagranie nr 1 – uczy niezbędnych kroków, aby lepiej zrozumieć czego potrzebuje twój klient czy adwersarz. Wejdę głębiej w podstawowe motywacje do dokonywania zakupów w oparciu o piramidę Maslowa oraz inne czynniki motywacyjne.

Część 1 – nagranie nr 2 – traktuje o sposobie konstruowania rozmowy transakcyjnej, jakich argumentów użyć w podczas rozmowy transakcyjnej lub w ogóle podczas komunikacji werbalnej

Część 1 – nagranie nr 3 – uczy, w jaki sposób rozmawiać z “pasją i poczuciem sukcesu” z przyszłym klientem czy adwersarzem.

Część 2 – nagranie nr 4 – uczy najtrudniejszej rzeczy w sztuce sprzedaży, która nazywa się ”podpis”. Zdobycie podpisu lub doprowadzenie klienta do złożenia podpisu jest tym elementem, którego handlowcy boją się najbardziej. Nauczę was, abyście nigdy, przenigdy nie obawiali się „domknąć transakcji”.

Część 2 – nagranie nr 5 – skupia się na optymalizacji skuteczności sprzedaży oraz efektywności w zarabianiu więcej pieniędzy, jako handlowiec.

Każdy uczestnik programu zostanie zaproszony w późniejszym terminie do udziału w sesji “na żywo”, razem z uczestnikami kursu „Sztuka zarządzania i sprzedaży” oraz „Top Leader”.

Czas trwania

Czas trwania kursu wynosi 5 dni. Każdego dnia otrzymasz jedno nagranie.

Cena

Koszt kursu to 1995zł + VAT (2453,85 zł)